Valeo - spotkanie integracyjne

To popołudnie miało być dla pracowników jednego z działów odskocznią, zabawą, próbą połączenia swoich sił przy trochę nietypowych aktywnościach. Zaproszeni w piękną przestrzeń starej gorzelni, podzieleni na podgrupy uczestnicy warsztatów otrzymali swoje zadania.

Po odnalezieniu stolików, musieli wykorzystać znajdujące się na nich produkty do przygotowania wyznaczonych dań. Ale to nie wszystko, podczas wspólnej kolacji, przygotowane w podgrupach dania miały zostać zaprezentowane w wymyślony przez daną grupę sposób. Każda z grup była oceniana pod kątem smaku, wyglądu ale również prezentacji swojego dania. Członkowie wygranej grupy otrzymali mały upominek za tę konkurencję. Pomysłów było co niemiara!
Po posiłku, członkowie warsztatów znów musieli wykazać się pomysłowością i kunsztem pracując nad zdobieniami upieczonych przez nas pierniczków. Moc ozdób, kolorowych posypek, lukrów i pisaków pozwolił uczestnikom na stworzenie małych cudeniek, które zachwycały swoją różnorodnością. Nasi uczestnicy nieźle się napracowali pakując swoje dziełka sztuki, a czasem nawet przy pomocy dość nietypowych rozwiązań musieli poradzić sobie z tym wyzwaniem.

Ale to nie wszystko! W ramach „odpoczynku” przygotowaliśmy gry, które wymagały niemałego wysiłku umysłowego. Najpierw, członkowie warsztatów parami grali w kulinarne tabu, a później- grupami w kalambury rysując i odgadując nie zawsze proste, kulinarne przysłowia. To była prawdziwa kuźnia nowych powiedzonek! Nasi pomysłowi uczestnicy, odgadując hasła często tworzyli swoje, śmieszne definicje! Na sam koniec przewidzieliśmy wręczanie wylosowanej osobie przygotowanych wcześniej piernikowych upominków. Śmiechu było co niemiara!

Na koniec, na wspólnym zdjęciu uwieczniliśmy tą grupę fantastycznych, uśmiechniętych ludzi, którzy dzielnie stawiali czoła wymyślonym przez nas zadaniom. Było pięknie!