III Spotkanie na Szczycie- warsztaty

We wtorek, 14 kwietnia miałyśmy przyjemność uczestniczyć w organizowanym przez Fundację Tkalnia Rozwoju III-cim Spotkaniu na Szczycie. Są to cykliczne spotkania networkingowe, na których można spotkać właścicieli lokalnych biznesów, ludzi z pasją i tych ciekawych świata. Na ostatnim spotkaniu miałyśmy niesamowitą przyjemność poprowadzić pokaz kulinarny, ale wiecie… nasza filozofia łączenia ludzi poprzez jedzenie jest tak mocna, że postanowiłyśmy zamienić pokaz w warsztaty. Tematem przewodnim był stres, a raczej jak z nim walczyć za pomocą zdrowych i prostych przekąsek. Powiedzenie „jesteś tym, co jesz” nabiera tu nowego znaczenia – chciałyśmy pokazać uczestnikom, że zdrowe jedzenie jest pyszne i łatwe w przygotowaniu, a dodatkowo ma ogromny wpływ na nasz organizm. Zatem w chwili słabości warto wybrać domową nutellę zamiast tej ze sklepu :)

Na dobry początek opowiedziałyśmy trochę o sobie, trochę o stresie i jego negatywnym wpływie na nasz organizm, a potem przystąpiłyśmy do działania.

Podzieliłyśmy uczestników na 5 grup, każda losowała danie do przygotowania, a następnie wg naszych wytycznych i przepisów przyrządzała pyszną przekąskę.