Rozgrzewające śniadania z Kucharnią

Uwielbiamy celebrować śniadania! Dlatego też zaprosiłyśmy Annę Marię z bloga Kucharnia, by razem z nami pokazała jaką moc ma poranny posiłek.
Razem z grupą kulinarnych pasjonatów, ale i amatorów spotkaliśmy się w dość nowej na mapie Bielska-Białej Śniadaniotece, która swoim menu również pokazuje, że ten temat jest na topie!

Podczas warsztatów wspólnie przygotowaliśmy aromatyczną szakszukę, gorącą owsiankę na słodko i wytrwanie, placuszki gryczane, szybki chlebek wieloziarnisty oraz pasty do niego – z kaszy gryczanej z warzywami sezonowymi oraz z twarożkiem i brokułami.
Mit trudnych, praco- i czasochłonnych śniadań został obalony! Wystarczy, że przemyślimy tylko co chcemy zjeść, przygotujemy produkty i dobrze zorganizujemy sobie czas. Każde nasze śniadanie może wyglądać jak te ze zdjęć.
Uczestnicy warsztatów zakończyli je z uśmiechami na twarzy, a Śniadaniotekę opuszczali z chlebem i pastami, którymi z pewnością zachwycili swoich najbliższych.

Jednocześnie dziękujemy serdecznie naszym partnerom, firmom Kupiec i Piątnica dzięki którym nasze warsztaty były takie udane.