ING - spotkanie świąteczne

Tegoroczne spotkanie wigilijne dla pracowników firmy ING Bank Śląski to było dla nas nie lada wydarzenie! Do współpracy z ponad 30- osobowym zespołem zaprosiliśmy znaną nam i lubianą Kucharnię.

Goście zostali podzieleni na podgrupy w których przygotowywali różne dania na wspólną kolację. Były śledziki w trzech odsłonach, dwie sałatki, zupy i majestatyczny łosoś w cytrusach. Za punkt honoru obraliśmy sobie odświeżenie typowego wigilijnego menu. Podane w nowoczesnej formie dania to na przykład krem z buraków na mleczku kokosowym zamiast klasycznego barszczu. Pracy było co niemiara, bo każda grupa musiała zadbać, by przyrządzanych potraw wystarczyło dla wszystkich.

W końcu przyszedł wyczekiwany moment, gdy uczestnicy weszli do przygotowanej sali, w której oprócz nakryć i szwedzkiego stołu znalazła się choinka z prezentami, różne ozdoby i delikatne kolędy w tle. Wspólna kolacja w blasku świec i moc atrakcji sprawiły, że przy stole rozbrzmiewały wesołe rozmowy i radosne salwy śmiechu, a pamiątkowe zdjęcia zrobione w fotobudce pozwolą zachować czar minionego wieczoru.

Mnóstwo pysznego jedzenia, ogrom inspiracji, dobra zabawa i dużo uśmiechu - tak mamy nadzieję uczestnicy zapamiętają ten wieczór. Dziękujemy, że mogliśmy być jego częścią.