Akcja - Motywacja

24 października, z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością, miałyśmy przyjemność współorganizować spotkanie, w którym uczestniczyły pacjentki Poradni Dobry Dietetyk.

Event ten odbył się w bielskiej restauracji Beksien Bistro, gdzie goście mogli spróbować specjałów szefa kuchnia np. terrinę z nasturcją i papryką, tartę z gruszką i serem owczym, pomidory nadziewane musem bazyliowym z jogurtu, słone ciastka z amaratusem, pstrągiem marynowanym w emulsji z oleju lnianego i limonki oraz ganache czekoladowe z miodem i jogurtem. Wszystkie te potrawy przygotowane były z naturalnych, zdrowych i dietetycznych składników.

Nasze prelegentki to: Justyna Cieślica z Poradni Dobry Dietetyk – przypomniała uczestniczkom o podstawowych zasadach bycia na diecie; Panie Magda i Julia z Dalia Lingerie – opowiadały o tym jak dobrze dopasować biustonosz do każdego typu sylwetki; Agnieszka Jóźwiak z Przystaneku Zdrowia i Urody – czyli słów kilka o cudownych właściwościach kaszy jaglanej, czystka, miodu manuka i innych, cennych produktach; Dominika Borowska – Stasica z Bielskiego Centrum Coachingu – o motywacji w diecie i w życiu.

Spotkanie zakończyło się przedstawieniem trzech metamorfoz pacjentek Poradni Dobry Dietetyk, które pokazały, że chcieć to znaczy móc. Wspólne rozmowy i mnóstwo pozytywnej energii pokazały, że spotkanie to było bardzo udane, a Panie wyszły zadowolone i zmotywowane w walce ze zbędnymi kilogramami.